گزارش بازدید دبیرکل فدراسیون ورزش‌های الکترونیک آسیا از روسیه جهت برگزاری برنامه های مشترک
97.01.11

گزارش بازدید دبیرکل فدراسیون ورزش‌های الکترونیک آسیا از روسیه جهت برگزاری برنامه های مشترک

گفتگو در خصوص برگزاری برنامه های مشترک

 

 

۱- دیدار دبیرکل با فدراسیون ورزشهای الکترونیک روسیه،  و نماینده فدراسیون فوتبال روسیه و بازدید از مسابقات انتخابی فوتبال فیفا fiwc در ورزشگاه لوکوموتیو


لقمان شاورانی دبیرکل فدراسیون ورزشهای الکترونیک آسیا،  در سفری به کشور روسیه با مسولین فدراسیون ورزشهای الکترونیک و فدراسیون فوتبال آن ضمن بازدید از امکانات و توانمندی های این کشور،  در خصوص برگزاری مسابقات رشته‌های مختلف الکترونیک دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار آقای دیمتری اسمیت ریاست فدراسیون ورزشهای الکترونیک روسیه،  با ابراز خوشحالی و علاقه نسبت به سفر و بازدید دبیر کل فدراسیون از کشور روسیه،  با ارائه توضیحاتی از وضعیت رشته ورزشهای الکترونیک در روسیه و همچنین رشته های مختلف گیم،  منجمله بازی فیفا،  از آمادگی کامل فدراسیون ورزشهای الکترونیک روسیه برای برگزاری مسابقات فیفا در ایام جام جهانی خبر داد.
در ادامه این دیدار آقای الکساندرف از فدراسیون فوتبال روسیه توضیحاتی را در خصوص برگزاری مسابقات جام جهانی آماده سازی و تجهیز ورزشگاه های کشور روسیه را برای بهتر برگزاری مسابقات در تیرماه امسال ارائه کرد.
همچنین در ادامه این سفر دبیر کل فدراسیون ورزشهای الکترونیک آسیا،  از مسابقات انتخابی fiwc 2018 در روسیه که در ورزشگاه فوتبال لوکوموتیو روسیه برگزار میشد بازدید به عمل آورد.

 

۲- بازدید دبیر کل از مرکز ورزشهای الکترونیک yota arena مسکو

 

در ادامه سفر سه روزه آقای لقمان شاورانی دبیرکل فدراسیون ورزشهای الکترونیک آسیا،  به کشور روسیه،  با مشایعت نمایندگان فدراسیون ورزشهای الکترونیک روسیه،  ایشان از مرکز مسابقات ورزشهای الکترونیک مسکو که زیر نظر فدراسیون ورزشهای الکترونیک روسیه اداره میشود به نام yota arena بازدید کرد.
این مرکز مجهز به تجهیزات و لوازم ورزشهای الکترونیک،  فروشگاه لوازم بازی،  استیج برگزاری مسابقات،  سالن های مجزای مسابقات و دو رستوران است و مرکز محل برگزاری مسابقات رشته های مختلف ورزشهای الکترونیک،  نظیر،  LoL،  Dota 2،  CS:GO،  Overwatch و ... میباشد. امکانات فنی و سخت افزاری این مرکز کاملا به روز و دارای مخاطبان بی شماری است.