سه شنبه, 14 خرداد 1398

شروع ثبت‌نام در لیگ فوتبال مجازی فدراسیون فوتبال

 در دو مود Online Friendlies و FUT

 

طبق خبری که در وب‌سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران منتشر شده است، ثبت‌نام از علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات فیفا در دو مود Online Friendlies و FUT شروع شد. متن این خبر به شرح زیر است:

 

آدرس سایت ثبت‌نام: ecup.ffiri.ir

"بسمه تعالی

به اطلاع کلیه علاقه مندان و مخاطبان بازی فوتبال فیفا  می رساند ، کمیته فوتبال مجازی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ، پس از پیگیری های لازم و ایجاد ارتباط با فدراسیون جهانی فوتبال فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا و اخذ حمایت ها از این دو ارگان بین المللی جهت شرکت رسمی و ورود بازیکنان ایرانی به مسابقات جهانی و آسیایی ، از کلیه علاقه مندان و بازیکنان دعوت مینماید جهت ثبت نام و عضویت در باشگاه فوتبال الکترونیک فدراسیون فوتبال به ادرس پایگاه اطلاع رسانی ecup.ffiri.ir مراجعه و اطلاعات لازم را وارد و فرم مربوطه را تکمیل نمایند.

شایان ذکر است که اولین دوره مسابقات آن لاین فوتبال مجازی در بازی فیفا به مناسبت عید سعید فطر برگزار خواهد شد. با توجه به آغاز به کار کمیته فوتبال مجازی فدراسیون فوتبال از ماه جاری ، مسابقات به صورت دوره ای و دایمی در طول سال برگزار خواهد شد ودر آینده نزدیک با رعایت و اجرای قوانین و مقررات فدراسیون جهانی فوتبال فیفا شرایط و امکان حضور منتخبان ایرانی در مسابقات جهانی فراهم خواهد شد.

عضویت در باشگاه و دریافت کد رهگیری برای شرکت در تمام دوره ها و برنامه ها و مسابقات کمیته الزامی میباشد. و کلیه اعضای باشگاه فوتبال مجازی عضو کمیته فوتبال الکترونیک فدراسیون جهانی فوتبال فیفا خواهند شد.
هزینه شرکت در اولین دوره از مسابقات ۳۰۰۰۰ تومان میباشد و به نفرات اول تا هشتم مسابقات جوایز نقدی تعلق میگیرد.

لقمان شاورانی
با ارزوی موفقیت"

 

لینک ثبت‌نام در لیگ فدراسیون فوتبال

لینک خبر در وب‌سایت فدراسیون فوتبال ایران