سه شنبه, 29 مهر 1399

فدراسیون جهانی ورزش های الکترونیک (IESF) با شرکت Techno Blood تفاهم نامه همکاری منعقد کرد

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش‌های الکترونیک به نقل از فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های الکترونیک

 

فدراسیون جهانی ورزش های الکترونیک (IESF) در راستای بالا بردن کیفیت سوپر لیگ ورزش های الکترونیک (WSL) تازه تاسیس خود، اقدام به امضاء تفاهم نامه همکاری با شرکت تکنوبلاد (Technoblood Inc.) نمود.  در پی امضاء این تفاهم نامه، تکنوبلاد مسئولیت میزبانی و اجرای سوپر لیگ ورزش های الکترونیک (WSL) را با همکاری کشورهای عضو IESF بر عهده گرفت.

سوپر لیگ ورزش های الکترونیک (WSL) اولین دوره مسابقات خود را در سال 2021 آغاز خواهد کرد که به طور حتم، با حضور پررنگ و مشتاقانه فدراسیون های ملی در کنار علاقمندان و متخصصین این حوزه مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

روند اجرای سوپر لیگ ورزش های الکترونیک (WSL) بدین شکل تعریف شده است که هر کدام از کشورهای شرکت کننده عناوین بازی های متداول کشور خودشان را انتخاب کرده و هر کدام از این رویدادها را به صورت ملی و سالانه برگزار می کنند. بازیکنانی که در هر کشور توانسته اند برترین جایگاه ها را در هر یک از عناوین کسب کنند، جهت شرکت در فینال (WSL) دعوت خواهند شد.

سوپر لیگ ورزش های الکترونیک (WSL) از بین رویدادهای ای اسپورت بسیار متداول در کشورهای عضو خود، تعدادی را انتخاب کرده و یک مسابقه ملی برای شناسایی بهترین بازیکنان در هر کشور برگزار می کند. نماینده هر کشور یک بار در سال برای مشخص شدن برترین تیم جهانی در هر یک از بازی ها، در یک مسابقه بین تیم های ملی شرکت خواهند کرد.

لینک:

https://ie-sf.org/news/4623