دوشنبه, 21 مهر 1399

پایان دور اول مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک مهرماه 1399

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش‌های الکترونیک مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک که با حضور 2020 نفر در 4 رشته (FIFA ، efootball ، Clash royale و شطرنج) به دو شکل حضوری و آنلاین برگزار شد، نفرات برتر اول تا هشتم دو رشته FIFA و efootball به شرح ذیل مشخص شدند.

 

 

 

FIFA20

  1. شهاب گل‌محمدی
  2. پارسا نادری
  3. فراز عبداله‌زاده
  4. حمیدرضا آقاجانی
  5. سیدمحمود جلیلیان
  6. پرهام همرنگ
  7. رامین یزدخواستی
  8. امیر انوشه

 

eFootball PES2020

1- مرتضی محمدی

2- حسن پاجانی

3- امیرمهدی نسایی

4- ایوب رشیدی

5- محمدحسین عچرش

6- محمد کاخکی

7- مسعود صدرالحافظین

8- معین عموزاده تبریزی

 

Clash Royale

1- علی صفر پور

2- محمد رضا زقر

3- معین مغنی زاده

4- علی طاهر لو

 

نفرات برتر اول تا هشتم این دو رشته (FIFA و efootball ) که دارای مسابقات جهانی و برون مرزی می‌باشند به مرحله نهایی اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد. در این مسابقات استان‌های فعال و مراکزی که در استان‌ها نمایندگی برگزاری مسابقات استانی را به عهده داشتند با کمترین امکانات و در شرایط سخت اقتصادی و بیماری کرونا، با تمام توان در راستای عمل به وظایف خود و خدمت به مخاطبان عزیز از هیچ کوششی دریغ نکردند. لیست اسامی مراکز استان به شرح ذیل می‌باشد که جا دارد از این عزیزان قدردانی ویژه صورت گیرد.

 

Untitled4

 

همچنین انجمن ورزش‌های الکترونیک از زحمات مدیریت و دست‌اندرکاران مجموعه برج میلاد تهران به عنوان میزبان مسابقات نهایی کشوری قدردانی شود و از اینکه بدون هیچ چشم داشتی با تمام توان از این مسابقات حمایت کردند و بار دیگر فرصتی برای دورهمی جامعه ورزش‌های الکترونیک را فراهم کردند. جا دارد از زحمات و تلاش‌های فدراسیون ورزش‌های همگانی در راس آن ریاست محترم فدراسیون، دبیر محترم فدراسیون و سرپرست سازمان ورزش‌های تفریحی و رقابتی در برگزاری مسابقات و حمایت تمام و کمال از این رقابت‌ها، تشکر و قدردانی می‌شود.

 

لقمان شاورانی دبیر انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران