سه شنبه, 26 آذر 1398

نتایج مسابقات جهانی: رشته eFootball PES2020

مدال طلا (ایران) - مدال نقره (ژاپن) - مدال برنز (ماکائو)

 

مدال طلا: ایران (حسن پایانی)

مدال نقره: ژاپن  (Ryo Hirai)

مدال برنز: ماکائو  (Ka Kin Leong)

 

مسابقه برای کسب مدال برنز بین ماکائو و لهستان با پیروزی ماکائو به پایان رسید. بازی اول با نتیجه 3_2 برد ماکائو را به همراه داشت . در بازی دوم نیز ورزشکار ماکائو با برد 4-0 مدال برنز را از آن خود کرد.

 

در مسابقه فینال برای کسب مدال طلا Udi  مقابل حسن پاجانی قرار گرفت. این دو ورزشکار در مرحله گروهی به مصاف هم رفته بودند که ژاپن با نتیجه 3-0 بازی را به نفع خود به اتمام رسانده بود. بسیاری از هواداران ژاپنی در محل برگزاری مسابقات حضور داشتند تا Udi  را تشویق کنند اما بسیاری از آنان تحت تاثیر فضای مهیج ورزشکار ایرانی قرار گرفتند.

بازی اول بسیار دراماتیک بود به طوری که ایران در اوایل بازی با 2گل از حریف ژاپنی خود پیشی گرفت اما Udi در دقیقه 88 نتیجه بازی را به تساوی کشاند. در وقت اضافه این بازی در دقیقه 110 Udi با یک گل از حریف خود پیشی گرفت اما این پایان کار نبود و حسن پاجانی در اخرین لحظه و در دقیقه 119 نتیجه بازی را به تساوی کشاند و سپس ایران در ضربات پنالتی با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید.

بازی دوم پرگل بود، ورزشکار ژاپنی با نتیجه 5-2 حریف ایرانی خود را شکست داد تا مسابقه با نتیجه کلی 1-1 به آخرین بازی فینال کشانده شود.

حسن پاجانی بازی اخر را با نتیجه 5-2 به اتمام رساند تا مدال طلای این مسابقات را به کسب کند.