به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران، همزمان با گرامیداشت عید سعید غدیر خم، آغاز ولایت و عید فرخنده مسلمانان جهان، ثبت نام مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک کشورمان آغاز شد.

سازمان ورزش شهرداری تهران در نظر دارد همچون سالهای گذشته مسابقات متنوع ورزش‌های الکترونیک را در سطح محلات و مناطق شهر تهران به صورت آنلاین برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش‌های الکترونیک وزارت ورزش و جوانان جوایز کلیه رشته های ورزشی مسابقات ورزش‌های الکترونیک جام رمضان به حساب برندگان و قهرمانان مسابقات واریز شد.

«مسیح محافظت کار» نماینده‌ی ایران در مسابقات جهانی دانشجویان و بازی FIFA 20 امروز صبح در بازی فینال، با قبول شکست برابر حریف عمانی خود به مقام دوم رسید.

فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران اولین مسابقات ورزش‌های الکترونیک دانشجویان را برگزار می کنند.

مسیح محافظت کار سرشکه، دانشجوی مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد واحد قزوین از کشورمان انتخاب و در گروه B قرار گرفت.

پنج شنبه, 12 تیر 1399

گیمرها المپیکی می شوند؟

به نقل از اداره ارتباطات و اموربین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای:

کمیته بین‌المللی المپیک دنبال محبوب کردن این رویداد جهانی در بین جوانان است. برای این منظور، در حال معرفی رشته‌های جدید مانند اسکیت بورد، موج‌سواری و کوهنوردی است. اما این سؤال مطرح است که چرا نباید تیم‌های ملی در قالب بازی‌های ویدئویی با هم رقابت کنند؟

لیگ برتر جهان ، تورنمنت و فستیوالی خواهد بود که در آن تمام برترین بازیکنان ورزش‌های الکترونیک در جهان برای رقابت در کنار هم جمع می شوند. هدف لیگ برتر جهانی، تبدیل شدن به بزرگترین تورنمنت جهانی با فراهم سازی صحنه ای برای مسابقات مهیج در بین بازیکنان عالی در جهان است.

صفحه1 از14