مرتضی محمدی قهرمان غرب آسیا سال۲۰۲۰ مسابقات جهانی که به دلیل کرونا کنسل شد را ، در کارنامه خود دارد.
در مسابقات مهرماه سال گذشته در برج میلاد تهران پس از غلبه بر تمامی حریفان در فینال حسن پاجانی قهرمان مسابقات جهانی سال ۲۰۱۹ را شکست داد.

دیدار و ملاقات آقای لقمان شاورانی ریاست انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران و شیخ سلطان بن خلیفه آل نهیان ریاست فدراسیون ورزش‌های الکترونیک امارات و نایب رئیس فدراسیون جهانی ورزش‌های الکترونیک

همزمان با گرامیداشت و جشن میلاد با سعادت خاتم الانبیا محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم در اولین حکم صادره از سوی ریاست انجمن ورزش‌های الکترونیک، آقای علی حاتم نژاد از فعالان خوشنام ، با تجربه و با سابقه عرصه ورزش‌های الکترونیک کشور به ریاست سازمان لیگ ورزش‌های الکترونیک کشور منصوب شد.

در ادامه برگزاری جلسات ستاد فنی و عملیاتی بازیهای آسیایی داخل سالن و رزمی با فدراسیون ها، چهارمین نشست این ستاد با حضور روءسا و نمایندگان فدراسیون های شطرنج، بیلیارد، ورزشهای همگانی، اسکیت و به همراه مسئول انجمن ورزش های الکترونیک برگزار شد.

در این دیدار که جناب آقای لقمان شاورانی رئیس انجمن ورزش‌های الکترونیک نیز حضور داشتند ، در بخش دوم جلسه ، شاورانی با ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه های انجمن در سطح کشور ، مسابقات برون مرزی و شرایط تیم های ملی ، نیازها و الزامات این رشته را به سمع و نظر وزیر محترم ورزش و جوانان رسانید.

مسابقات ورزش‌های الکترونیک در ۴ رشته فوق با حضور تیم های ملی از کشورهای آسیایی اسفند سال‌جاری در تایلند برگزار خواهد شد.

خبر خوب برای پلیرهای ایرانی ، شرایط نقل و انتقال به کشورهای خارجی فراهم شد.

دکتر ملایی در ادامه جلسه با اشاره به سابقه و تجربه سرپرست جدید انجمن جناب آقای لقمان شاورانی، وظيفه و مسؤلیت وی را بیش از پیش گسترده تر و بزرگ تر دانست

صفحه1 از21