شنبه, 02 مرداد 1400

اعلام اسامی برندگان مسابقات طرح ملی نشاط

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران اسامی قهرمانان و برگزیدگان مسابقات طرح ملی نشاط در بخش لیگ حرفه‌ای  ورزش‌های الکترونیک، مسابقات ورزش‌های  مجازی و بازی‌های موبایلی به شرح ذیل اعلام شد

اطلاعیه

اعلام اسامی برندگان مسابقات طرح ملی نشاط

((در بخش لیگ حرفه‌ای – مسابقات مجازی و بازی‌های موبایلی))

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران اسامی قهرمانان و برگزیدگان مسابقات طرح ملی نشاط در بخش لیگ حرفه‌ای  ورزش‌های الکترونیک، مسابقات ورزش‌های  مجازی و بازی‌های موبایلی به شرح ذیل اعلام شد :

مسابقات ورزش‌های مجازی

  • طناب زنی :
  1. امین نوری تبریز
  2. امیرمحمد محمدی
  3. یاشار نبی زاده
  4. زهرا علمدار
  5. روناک عسکری عادل
  6. کامیار محمدیان
  7. سجاد کدخدا
  8. مهریاری
  9. فاطمه علیپور
  10. سودا سعیدی
  11. فرهنگ گاهی
  12. پرهام محمدی
  13. فاطمه کاکی پور
  14. علی حاجی آبادی
  15. امیر متین محمود آبادی
  16. امیر محمد محمدی
  17. فاطمه کدخدایی
  18. محمدحسین یاسینی

 

  • دوچرخه سواری مجازی :
  1. رضا آموزنده کار
  2. سمیر یاوری
  3. امیر حمیدی
  4. محمد مبین همتی
  5. امیر بابازاده

 

  • کراس ترنینیگ:
  1. نگار آموزنده کار
  2. غزل طالبی
  3. میمنت قاسم آبادی
  4. پروانه عاملی

 

  • FIFA :
  1. شهاب گل‌محمدی
  2. پارسا نادری
  3. حمیدرضا آقاجانی
  4. فراز عبداله‌زاده
  5. پرهام همرنگ
  6. امیر انوشه
  7. رامین یزدخواستی
  8. سید محمود جلیلیان
  9. پویا صدیقی
  10. دانیال خورسندی
  11. امین قاضی‌زاده
  12. محمدحسین سخاوت
  13. سامان جلالی
  14. نیما صادقی
  15. دانیال حسینی
  16. نیکان سلطانی
  17. سجاد رشیدی
  18. مهران علیزاده
  19. مهدی گزدرازی
  20. ارشیا وکیلزاده
  21. امید احمدی
  22. امید عرب
  23. امیر ایرانمنش
  24. سهیل سلیمانی
  25. مهدی شاکرمی
  26. کامیار کراغلی
  27. امیر حیدری
  28. محمدعلی یعقوبی
  29. حسین سجادیان
  30. محراب جعفری
  31. کسری قائدی
  32. محمدحسین صالحی

 

  • eFootball PES :
  1. مرتضی محمدی
  2. حسن پاجانی
  3. ایوب رشیدی
  4. امیرمهدی نسایی
  5. محمد کاخکی
  6. معین عموزاده
  7. محمدحسین عچرش
  8. مسعود صدرالحافظین
  9. مهدی عزتی
  10. ابوالفضل آقایی
  11. محمد دبی
  12. پارسا قلیچی
  13. علی حسن پور
  14. محمدامین ساوری
  15. عرفان عسکری
  16. پارسا دریس رسولی
  17. سجاد جنگدوست
  18. امیر محرابی
  19. آرش ستوده
  20. امیرحسین مرادی
  21. عماد افتخاری
  22. دانیال یعقوبی
  23. علی ریگی
  24. محمدامین موسوی
  25. راحین صحراگرد
  26. علیرضا سالاری
  27. مهدی شایسته‌خواه
  28. هادی علیپور
  29. محمدمهدی کمری
  30. امیرحسین درودی
  31. امیرمحمد نسایی
  32. علیرضا یارمحمدی

 

  • Call of Duty Mobile (Squad) :
  • Vikings
  • Real Madrid
  • Team of Persia

 

  • Call of Duty Mobile (Solo) :
  • محمدجواد کاووسی
  • پویا داودی
  • آرش سلماسی
  • Clash Royale :
  • هادی احمدی
  • محمدرضا زقر
  • مهرداد افخمی

 

بخش نهایی مسابقات طرح ملی نشاط از ۲۲ خرداد لغایت ۱۰ تیرماه به صورت آنلاین و حضوری در ۸ رشته برگزار شد و نفرات برتر هر رشته مشخص شدند.

همچنین مسابقات قهرمان قهرمانان بین ۳۲ نفر برتر رشته FIFA و ۳۲ نفر برتر رشته eFootball PES به زودی برگزار خواهد شد.

مراسم قرعه کشی اعدای جوایز به شرکت کنندگان بخش فعالیت بدنی به زودی برگزار خواهد شد.