شنبه, 13 مهر 1398

اطلاعیه در مورد انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران

انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران تنها ارگان رسمی ورزشی در کشورمان می‌باشد که متولی برگزاری انواع مسابقات، لیگ، دوره‌های آموزشی، جشنواره ها و سایر برنامه های متنوع و مسئول انتخاب و اعزام تیم های ورزشی این رشته به مسابقات برون مرزی می باشد.

به اطلاع کلیه علاقه مندان و مخاطبان رشته ورزشی "ورزش‌های الکترونیک" می رساند که انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران عضو رسمی فدراسیون جهانی ورزش‌های الکترونیک (IESF) که از سال 1385 در فدراسیون ورزش‌های همگانی تشکیل و راه اندازی شده است و با نظر و دستور مقامات وزارت ورزش و جوانان بار دیگر در تاریخ 98/3/29 به این فدراسیون بازگشته است، تنها ارگان رسمی ورزشی در کشورمان می‌باشد که طبق اساسنامه و منطبق با سیاست‌های محوله از سوی وزارت ورزش و جوانان متولی برگزاری انواع مسابقات، لیگ، دوره‌های آموزشی، جشنواره ها و سایر برنامه های متنوع و مسئول انتخاب و اعزام تیم های ورزشی این رشته به مسابقات برون مرزی می باشد. همچنین با تایید کمیسیون ماده 5 وزارت ورزش و جوانان از این پس مراکز ارائه خدمات ورزش‌های الکترونیک و بازی‌های رایانه‌ای در هر استان می‌توانند با مراجعه به ادارات کل ورزش و جوانان و همچنین هئیت های ورزش‌های همگانی استان نسبت به دریافت مجوز باشگاه ورزش‌های الکترونیک اقدام نمایند.

 

بدیهی است برگزاری هرگونه مسابقات در سطح کشور به صورت کشوری، مسابقات آزاد، انتخابی، منطقه‌ای و یا استانی ابتدا با دریافت مجوز لازم از این انجمن و هماهنگی و اخذ مجوز از دیگر نهادها یا ارگان‌های مرتبط استانی، امکانپذیر است.

خاطر نشان می شود سرپرست انجمن جناب آقای ابوذر بابارضا و آدرس رسمی وب سایت انجمن www.iresa.ir می باشد و آدرس دفتر انجمن، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار فردوس شرقی، خیابان وفاآذر شمالی، نبش کوچه پانیذ، پلاک 2، طبقه 4، واحد 25 به شماره تماس 44016411 می باشد.